-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

lojtar

Lot dhe dhimbje e madhe! Futbollisti këputet dhe e jep frymën e fundit në fushë

Dhimbja është përhapur në Kilkis, Greqi nga vdekja e papritur e futbollistit 33-vjeçar, Timotheus Karasavvidis, i cili u rrëzua mesditën e së dielës gjatë...

Zyrtare, një tjetër rekord në histori! Ja çfarë titulli mban tashmë Messi mbi supe

Messi, fitues i 44 trofe, 35 prej të cilëve erdhën me Barçën, duke u bërë lojtari më i dekoruar në botë. Inter Miami sapo është...

“Na rrahën lojtarët”, Bylis denoncon me fakte tifozët e Tiranës (VIDEO)

Klubi i Bylisit ka bërë një reagim në rrjetet sociale ku denoncon me pamje dhunën e ushtruar nga një tifoz i Tiranës në dëm...

“Nuk vlen si lojtar”, Qetsori shpërthen ndaj Kristit: Servil i Luizit!

Qetsori dhe Kristi kanë pasur debate të ashpra në shtëpinë e Big Brother Vip. Gjatë diskutimeve, Kristi i është drejtuar Qetsorit me një sërë akuzash...

Marash Kumbulla rigjen golin dhe i jep fitoren Romës, zgjidhet lojtari më i mirë i ndeshjes!

Mbrojtësi i Kombëtares, Marash Kumbulla, gjeti rrugën e rrjetës në Ligën e Europës, në duelin ndaj Real Sosiedadit, ku Roma triumfoi me rezultatin 2-0. Shqiptari...

“Topi i Artë” vishet “bardheblu”, Redon Xhixha shpallet lojtari më i mirë i vitit 2022!

“Topi i Artë” shqiptar ka një emër dhe ai është Redon Xhixha. Sulmuesi që mbylli vitin kalendarik me “bardheblutë” është votuar si më i...

Armando Broja mes lojtarëve më të shpejtë në botë!

Armando Broja nuk po kalon një moment mjaft të mirë me Çelsin, me dëmtimin e marrë përpara disa javëve, gjë që do ta lërë...

Çelsi pëson krizë, 4 lojtarë të tjerë lënë skuadrën

Çelsi ka njoftuar për largimin e 4 lojtarëve të tjerë pas Rudigerit që shkoi tek Reali. Nëpërmes një postimi në Twitter skuadra ka njoftuar se...

Ish kapiteni i Manchester United: Kam shitur drogë për të mbijetuar

Patris Evra, ish kapiteni i Manchester United ka rrëfyer jetën e vështirë që ai ka bërë në fillimit e tij. Gjatë një interviste për median...

Latest news

/5pyetjet.al