-sidi education-spot_img
30.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#mafia shqiptare

Arlind Qori: Pse na tronditi emisioni i RAI 3?

Gazetari Arlind Qori ka shkruar se përse emisioni i bërë nga televizioni RAI 3 na ka tronditur. Sipas tij populli i di gjërat që...

Ekuador/ Ushtria arreston kapon e ‘Ujqërve’, aleati i fuqishëm i mafias shqiptare

Autoritetet ekuadoriane kanë bërë me dije se ditën e shtunë është arrestuar lideri i një prej bandave bandave më të fuqishme, Los Lobos, të...

Skandal! Armata belge lidhje me mafian shqiptare

Një hetim është duke u zhvilluar për disa fakte që lidhen me trafikun e armëve në Belgjikë mes ushtarëve të batalionit dhe mafias shqiptare. Kjo...

Operacione në vendet e Amerikës Latine, kush është Dritan Gjika dhe roli i tij

Operacion i madh ndërkombëtar në Ekuador dhe Spanjë për goditjen e një organizate kriminale të trafikut ndërkombëtar të kokainës dhe pastrimin e parave. Pas...

Mafia shqiptare në Ekuador, shefi i policisë: E pamundur t’i ndalosh

Mafia shqiptare është e njohur gjerësisht në botë për taktikat e trafikimit dje bashkëpunimit. Së fundmi drejtorin i ri i Policisë Kundër Narkotikëve dhe...

“S’janë nga vendet e luftës”, Dailymail hynë brenda mafies shqiptare në Angli

Me një pamje të zymtë, me dritare të thyera, shtëpia ndodhet në një zonë të izoluar të Hartlepool. Që nga 2015, mësohet se shtëpia...

Latest news

/5pyetjet.al