-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

McGonigalin

A ua përmendën McGonigalin në Uashington? Bardhi: E njoh Berishën kryetar!

Kryetari i grupit të PD-së, Gazment Bardhi tha sonte te emisioni “5Pyetjet nga Babaramo” se pavarësisht se është kundër dëshirës dhe ideve të tij,...

Latest news

/5pyetjet.al