-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Mirolslav Lajçak

“Ai anon nga Serbia”! Momenti kur Kurti shtrëngon duart me Lajçakun (VIDEO)

Pesë diplomatët e SHBA-së dhe BE-së ishin sot në Prishtinë. I dorëzuan Albin Kurtit planin e ri për Asociacionin. Me rëndësi pritej takimi i...

Kurti: Lajçak skenar për të goditur Kosovën, njoftova SHBA-BE!

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti u shpreh sot se të enjten në Bruksel “pati një pozicionim të qartë të ndërmjetësit Lajçak kundër Kosovës” dhe...

Hap i madh në Bruksel, Kosova dhe Serbia arrijnë marrëveshje për energjinë

Në Bruksel, Prishtina dhe Beogradi arritën sot marrëveshje për energjinë në kuadër të dialogut të lehtësuar nga Bashkimi Evropian. Lajmin e dha në Twitter i...

Latest news

/5pyetjet.al