-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

monedha

Këmbimi valutor sot, me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.8 lekë.Sot monedha evropiane...

Euro në pikiatë, prek nivelin më të ulët prej shumë kohësh

Rënia e euros po thyen rekorde të reja historike këtë javë. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, euro u këmbye të...

Kapen “bosët” e floririt në Tiranë

Shisnin online, në rrjetet sociale, monedha si ato prej floriri, vihen në pranga babë e bir.Sekuestrohen 467 monedha si ato prej floriri, 3 prej...

KËMBIMI VALUTOR: Me sa blihen e shiten monedhat e huaja sot!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.5 lekë dhe do të shitet me 103.4 lekë.Monedha evropiane euro...

KËMBIMI VALUTOR: Me sa blihen e shiten monedhat e huaja sot!

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 102.6 lekë dhe do të shitet me 103.4 lekë.Monedha evropiane...

KËMBIMI VALUTOR: Me sa blihen e shitet monedhat e huaja sot!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.5 lekë dhe do të shitet me 103.5 lekë.Monedha evropiane euro...

Me sa blihen e shiten dollari, euro e monedhat e tjera sot në treg!

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do blihet me 100.7 lekë dhe do shitet me 101.5 lekë.Monedha europiane do të blihet...

KËMBIMI VALUTOR: Dollari në rënie të lirë, po monedhat e tjera?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 100.3 lekë dhe shitet me 101.2 lekë.Ndërkohë monedha evropiane euro sot blihet me...

Njihuni me kursin e këmbimit valutor për sot, e shtunë, 6 maj 2023!

Prej muajsh me radhë, euro është në rënie të lirë, ndërsa gjatë ditës së sotme monedha e eurozonës shitet sot me 111.6 lekë.Dollari amerikan këmbehet me 101.4 lekë.Paundi britanik kap sot...

KËMBIMI VALUTOR/ Me sa blihen dhe shiten dollari, euro dhe monedhat e tjera

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do blihet me 100 lekë dhe do shitet me 101 lekë.Monedha evropiane do të blihet...

Latest news

/5pyetjet.al