-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

monedhat e huaja

Këmbimi valutor/ Ja me sa këmbehen monedhat e huaja ditën e sotme

Dollari amerikan blihet këtë të martë më 20 shkurt, me 95.8 lekë dhe shitet me 96.7 lekë sipas kursit të këmbimit, duke shënuar kështu...

Pësojnë rritje monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit sot

Sot, më 13 shkurt 2024, në tregun valutor dollari amerikan blihet me 96 lekë dhe shitet 97 lekë. Euro sot blihet me 103.5 lekë në...

Monedhat e huaja pësojnë sërish luhatje/ Kursi i këmbimit sot

Sot, më 27 dhjetor 2023, dollari amerikan blihet me 93.6 lekë dhe shitet me 94.7 lekë. Euro blihet me 103.2 lekë dhe shitet 104.1 lekë. Paundi...

Latest news

/5pyetjet.al