-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

moti

Kapriçot e motit/ Vapë, zagushi por edhe reshje në këto qytete

Për ditën e Martë dhe atë të Mërkurë reshjet e shiut me intensitet të ulët do të përfshijnë edhe zonën e veriut dhe qendrën....

Moti/ Mbani çadrat me vete! Rikthehen reshjet e shiut

Ditën e Enjte vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe...

Moti/ Ditë me vranësira dhe reshje të lehta shiu

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe...

Moti/ Ditë me vranësira dhe kthjellime, temperaturat pësojnë rënie

Këtë javë vendi ynë parashikohet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të qëndrueshme. Masat ajrore që qarkullojnë janë relativisht të lagështa. Moti parashikohet...

Diell dhe reshje shiu, temperaturat deri në 30°C /Moti këtë javë

Vendi ynë parashikohet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të qëndrueshme. Masat ajrore që qarkullojnë janë relativisht të lagështa. Moti përgjatë gjithë javës...

Plazh apo shi, si do të jetë moti në fundjavë?

Dita e shtunë  pritet të ketë mot me kthjellime dhe vranësira të cilat në zonën  jugore do të jenë deri të dendura. Reshjet e shiut...

Moti/ E diela mes kthjellimeve dhe vranësirave, në disa zona edhe reshje shiu

Dita e diel do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat hera-herës përgjatë relieveve malore do të pasohen nga reshje shiu...

Keni plane për fundjavën? Po vjen rrebeshi, merrni çadrat me vete

Dita e shtunë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të...

E premtja vjen me rrufe, shi dhe erë (Parashikimi i motit)

Ditën e premte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira dhe prej mesdite...

Vranësira dhe reshje shiu gjatë gjithë ditës/ Parashikimi i motit

Vendi ynë parashikohet të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira e alternime kthjellimesh të herëpasherëshme deri në orët e mesditës. Më pas...

Latest news

/5pyetjet.al