-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

neymar

Neymar e tradhtoi sërish, Bruna Biancardi zë “mend”, ndahet nga futbollisti?

Marrëdhënia mes Bruna Biancardi dhe Neymar, një prej çifteve më të njohur në botë ka qenë objekt i vëmendjes së vazhdueshme mediatike për shkak...

Deklarata “bombë” e Neymar: Parisi ishte ferr për Messin dhe mua

Neymar vazhdon karrierën e tij në Arabinë Saudite dhe në të njëjtën kohë Lionel Messi në SHBA. Të dy ishin bashkëlojtarë si në Barcelonë...

Shifra marramendëse, ja sa do të paguhet Neymar tek ekipi i ri

Neymar ka marrë vendimin për t'u larguar nga PSG pas 6 vitesh me ekipin francez. Edhe ai si shumë lojtarë të tjerë këtë vit...

Neymar i jep “lamtumirën” PSG-së, milionat dhe Arabia Saudite “grabisin” një tjetër lojtar

Ylli brazilian i futbollit, Neymar ka nënshkruar një kontratë dyvjeçare me ekipin saudit Al-Hilal. Sulmuesi brazilian luajti gjashtë vite me ekipin Paris St Germain,...

Neymar më afër se kurrë Barcelonës? Braziliani “ndez” dyshimet me veprimet e fundit

Futbollisti brazilian, Neymar Junior duket se do të rikthehet në Barcelonë këtë verë sipas thashethemeve të fundit që po qarkullojnë. Ky rikthim përflitet se do...

Tifozët e PSG-së protesta te shtëpia e Messit dhe Neymar: Shporruni

Kaos në Paris. PSG ka vendosur të forcojë sigurinë para qendrës së saj stërvitore, si dhe para shtëpisë së Neymar, Lionel Messi dhe Marco...

Parisi nuk gjen qetësi, kësaj here në protestë tifozët e PSG-së

300 tifozë të PSG-së kanë dalë në protestë sot duke kërkuar dorëheqjen e  presidentit, Nasser Al-Khelaifi. Protesta u organizua jashtë selisë së klubit në Boulogne-Billancourt....

“Është ndyrësirë”, Jori tregon për takimin me Ronaldon: Më preku flokët

Modelja Jori Delli dikur, ajo bëri jehonë në mediat italiane, pasi është shprehur se ka takuar futbollistët më të famshëm, Ronaldon dhe Neymar. Në gusht...

E konfirmon PSG: Neymar mbyll sezonin!

Sulmuesi i Paris Saint Germain, Neymar do mungojë për pjesën tjetër të sezonit me brazilianin që do t'i nënshtrohet një operacioni për të riparuar...

Jori e “BBV” dikur krah Ronaldos dhe Neymar

Modelja shqiptare, Jori Delli, e cila u bë pjesë e “Big Brother VIP Albania”, për vite me radhë ka qenë ‘fytyra’ e ‘Sportitalia’ në...

Latest news

/5pyetjet.al