-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#ngjarje

Ngjarje horror në Paris, gjendet trupi i pajetë i një 12-vjeçarje

Një ngjarje e horror është zbuluar nga policia në Paris. Trupi i pajetë i një vajze 12-vjeçare është gjetur një në valixhe.Policia franceze ka...

Të plagosur në Vlorë? Policia zbardh të vërtetën

Një telefonat anonime ka alarmuar policinë e Vlorës.Një persona ka njoftuar policinë për të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur në Vlorë....

Një ditë plot me ngjarje për Britaninë e Madhe, zbulohet lëvizja e radhës e Truss

Mbretëresha Elizabeth II emëroi të martën Liz Truss kryeministre të Britanisë. Truss zuri vendin e Boris Johnson, pasi ky i fundit dha dorëheqjen.Por çfarë...

Nxori çakmakun dhe tentoi të digjte të dashurën, detaje të reja nga ngjarje në Tiranë

Disa detaje kanë dal nga tentativa e të riut që donte të digjet të dashurën. Ardit Çela donte të digjet me benzinë të dashurën...

Latest news

/5pyetjet.al