-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Nuredin dumani

‘Tritolin e vuri Nuredin Dumani’, flet Alda Nikolli: Kisha lidhje me të dhe kemi folur 24/24 me kamera nga burgu

Shpërthimi në derën e motrave Nikolli në Elbasan ku u lëndua një 29-vjeçar dhe u shkatërruan disa apartamente është një krim ende pa autor. Por,...

Xhovana merr zemër pas tritolit në banesë, sulmon Dumanin: S’je burrë, por k*rvë

Xhovana Nikolli ka reaguar në rrjete sociale, pasi iu vu tritol në derën e banesës duke sulmuar Nuredin Dumanin të arrestuar për vrasje. “Burrni...

‘Kanë marrë peng Zamir Nakun’! SMS që zbuloi qitësin e Bajrave

Në muajin shtator 2020, ka mbërritur një mesazh në komisariatin “Dixhital” në Policinë e Shkodrës, duke njoftuar se një person i quajtur Zamir Naku,...

Porositi “killerin” Nuredin Dumanin t’i hiqte qafe gruan, SPAK i kopsit letrat avokatit

SPAK ka mbyllur hetimet ndaj avokatit Alben Bengasi, i akuzuar për dhunë në familje ndaj ish-gruas së tij Blerta Bengasi (Ruçi). Në fakt ngjarja është...

SPAK-u çon “Plumbin e Artë” në gjyq

SPKA ka kaluar për gjykim dosjen mbi operacionin “Plumbi i Artë”. Dosja për Talo Çelën në lidhje me një vrasje është rikthyer për hetim. Për...

Agjentët italianët vijnë në Tiranë dhe “mbërthejnë” Dumanin

Nuredin Dumani, i penduari i drejtësisë që tregoi disa vrasje të bujshme është marrë në pyetje nga agjentë italianë. Dyshohet janë se i penduari ka...

“Krahu i djathtë” i Dumanit: Më mbroni, ju tregova vrasjet

Henrik Hoxhaj nëpërmjet avokatit kërkon që t'i kthehet statusi i bashkëpunëtorit të drejtësisë. Kjo për shkak se gjykata ia hoqi me arsyen se ai...

Përgjimet e SKY/ Si u ekzekutua vëllai i Talo Çelës nga Nuredin Dumani

Vrasja e Klevis Kapllanit në Sinaballaj të Rrogozhinës është kryer teksa, ai fliste përmes aplikacionit “SKY” me Nuredin Dumanin. Kapllani po priste dy miqtë...

Porosia e fundit e Dumanit për shokun pak minuta para vrasjes: Shko prite, po e ndiqnin…

Vrasja e Klevis Kapllanit në muajin Shtator 2020 në Rrogozhinë, është kryer në momentin teksa 33-vjeçari po fliste në aplikacionin “SKY” me të kërkuarin...

Hapet “kutia e zezë”/ Dumani merr porosi: Të vrasim biznesmenin, në varrim i heqim qafe djalin

Mes skenareve dhe intrigave të shumta që ka kryer vrasësi me pagesë Nuredin Dumani, ka qënë dhe një porosi për të kryer vrasjen e...

Latest news

/5pyetjet.al