-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

olta

FOTO/ Nga Luizi, Olta e deri te Ledioni, Sara dhe Bora, si u veshën yjet në premierë e “Në kuadër të dashurisë”

Sonte u transmetua premiera e filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, ku protagonistë kryesorë janë Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari. Ceremonia u organizua në Pallatin e...

Olta ndan lajmin e “keq” për ndjekësit e saj: Taksirat tani të më shihni anëtare jurie

Aktorja Olta Gixhari është anëtarja e parë e konfirmuar e jurisë së spektaklit më të madh të kërcimit, Dancing With the Stars. Lajmi është konfirmuar...

Olta shkëlqen nga pushimet e saj në Capri

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari pas një periudhe të ngarkuar me angazhime ka nisur pushimet verore. Ish-banorja e edicionit të dytë të Big Brother...

Luizin s’e zuri gjumi, Olta komenton puthjen me “armikun”

Filmi “Në kuadër të dashurisë” ka përfunduar xhirimet dhe në muajin tetor do të shfaqet në kinema. Olta Gixhari, e ftuar sot në “Pushime...

“Në kuadër të Dashurisë”, Luizi për rolin e Besit: Komplet tjetër nga unë

“Në kuadër të Dashurisë” është filmi me protagonistë Olta Gixharin dhe Luiz Ejllin, i cili pritet të shfaqet në kinema në tetor. Përpos dyshes së...

Xhirimet e puthjes me Oltën, Luizi rrëfen si veproi Kiara kur mori vesh për skenën

Luiz Ejlli ka folur në lidhje me xhirimet e filmit “Në kuadër të dashurisë”, dhe për skenat e përfolura me Oltën. Teksa ishte i ftuar...

Olta ndan momente nga xhirimet e filmit, puthje dhe ledhatime me Dean

Së fundmi aktorja e njohur Olta Gixhari ka shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram një video me ish-banoren e Big Brother Vip 2...

Nuk ka më pritje, publikohet posteri i parë i filmit të Luizit dhe Oltës

“Në kuadër të dashurisë” është tashmë filmi për të cilin po flitet çdo ditë dhe mezi po pritet nga publiku. Ky projekt shfaq një histori...

Sfidat në aktrim, Luizi rrëfen momentin e sikletshëm me Oltën

Që pas përfundimit të ‘Big Brother VIP’, Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari u përfolën se do të realizonin një film së bashku, ku do...

Armiqtë u bënë miq! Dalin fotot e para nga filmi i Luizit me Oltën

Filmi ‘Në kuadër të dashurisë’ është një nga prodhimet më të komentuara të momentit, ku të gjithë ndjekësit janë të entuziazmuar të shikojnë personazhet...

Latest news

/5pyetjet.al