-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

pafajësi

Djali i presidentit Biden shpallet i pafajshëm

Hunter Biden, djali i presidentit amerikan Joe Biden, u deklarua i pafajshëm të martën për posedim të jashtëligjshëm të armës. Prokurorët dyshojnë se Hunter Biden,...

Trump deklarohet i pafajshëm ndaj akuzave për komplot për përmbysjen e humbjes në zgjedhje

Donald Trump është deklaruar i pafajshëm ndaj akuzave federale se ka orkestruar një komplot për përmbysjen e humbjes së tij në zgjedhjet presidenciale të...

U vra nga babai dhe vëllai, autorët e vrasjes së Eglantina Buçit kërkojnë pafajësinë

Vrasësit e Eglantina Buçit, Faik dhe Shkëlzen Buçi të cilët janë dënuar me nga 25 vite burg pas dënimit po kërkojnë pafajësi nga Gjykata...

Vrasja e Gentian dhe Nezir Beqirit, Çapjat dhe Klajdi Dokoli kërkojnë pafajësi!

Është zhvilluar seanca e radhës ndaj 6 të pandehurve, që akuzohen për vrasjen në bashkëpunim ndaj babë e bir në Elbasan, Gentian dhe Nezir...

Amerikani fiton pafajësinë pas 28 vitesh në burg për një vrasje që s’e kishte kryer!

Një burrë amerikan, i cili kaloi gati 28 vjet pas hekurave për një vrasje që ai gjithmonë e ka mohuar ta ketë kryer, i...

6 akuza për përdhunim, shpallet i pafajshëm Benjamin Mendy

Futbollisti i Manchester City, Benjamin Mendy është shpallur i pafajshëm për 6 akuzat ndaj tij për përdhunim dhe një akuzë për sulm seksual në...

Latest news

/5pyetjet.al