-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

pagjumësi

Vuani nga pagjumësia? Ja disa ushqime që u ndihmojnë për të “mposhtur” problemin tuaj

Ushqimi që hani dhe koha e vakteve tuaja mund të ndikojnë në atë se sa lehtë bini në gjumë dhe sa qetësuese është nata...

Vuani nga pagjumësia, tre këshilla si ta përmirësoni çrregullimin

Mesatarisht, njeriu kalon të paktën 20 vjet të jetës së tij duke fjetur, sigurisht me kusht që të flejë mjaftueshëm orë, gjë që është e rrallë...

Zbuloni frutin që eliminon pagjumësinë

Gjumi është i rëndësishëm për shëndetin tonë fizik dhe mendor. Për këtë arsye, kur njeriu vuan nga pagjumësia mund të përballet me probleme të...

Latest news

/5pyetjet.al