-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#paratë

Reagon biznesmeni pasi iu sekuestruan 50 mln Euro: S’i kam hy në hak kujt

Kristian Boçi ka reaguar për herë në parë në rrjete sociale pasi iu sekuestruan 50 milionë euro nga SPAK-u me akuzën e pastrimit të...

Meta: Bizneset po falimentojnë, paratë e korrupsionit po shkatërrojnë tregun

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në një deklaratë për mediat është shprehur se biznesi është katandisur në ditët më të këqija. Ai u...

E veja e Navalnyt: BE të hetojë rrjedhën e parave të lidhura me Putin

Yulia Navalnaya, e veja e kritikut të ndjerë të Kremlinit Alexei Navalny, u ka bërë thirrje të mërkurën ligjvënësve evropianë ta hetojnë lidershipin rus,...

Meta flet për ekonominë: Po lulëzojnë paratë e pista

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta gjatë një konference për shtyp foli për situatën ekonmike, finaciare dhe sociale në vend. Ai u shpreh se...

“I japim edhe pa recetë” – Paratë në kuletë, antibiotikët në xhep

Pak më shumë se shtatë euro e 60 centë mjaftojnë për t’i blerë dy lloje antibiotikësh në barnatore në Prishtinë. Përveç parave, shitësit nuk kërkojnë...

U kap në shtëpi bari, shqiptari: Kam nënën me kancer, më duheshin paratë!

Dy shqiptarë kanë dalë para gjykatës në Britaninë e Madhe një ditë më parë, pasi janë në burg për prodhim dhe kultivim të lëndëve...

Kryemadhi reagon për sekuestrimin e Inceneratorit të Tiranës: Të ndiqen paratë e vjedhura!

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka inkurajuar SPAK që të vazhdojë me hetimet për inceneratorin  e Tiranës, pasi siç shprehet ajo “edhe...

Vrau 10 vetë në shkollën fillore, kërkesa e 14-vjeçarit serb: Ja ç’të bëni me paratë e mia!

14-vjeçari Kosta Kecmanoviç, i cili kreu një masakër më 3 maj në shkollën fillore “Vladislav Ribnikar” në Vraçar, ka bërë një kërkesë të çuditshme. I...

Flet avokatja e bosit shqiptar që pastronte paratë e trafikantëve të drogës!

Thanas Thoma Bako alias Athanasios Sebastian Bako, 52-vjeç nga Saranda, konsiderohet nga Europoli si një nga “peshqit e mëdhenj” të pastrimit të parave që...

Kutitë me 500-çe Euro! Kush e tradhtoi dhe sa vite burg rrezikon Alda Klosi?

Sot do i njohet masa e sigurisë Alda Klosit. Pohimet përpara autoriteteve të Drejtësisë, të Rozeta Dobit, pastrueses që punonte në banesën e ish...

Latest news

/5pyetjet.al