-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Partia Demokratike

Pas mbarimit të protestës, Bardhi thumbon Bashën

Pas mbylljes së protestës së organizuar nga opozita, deputeti Gazment Bardhi foli nga selia e vjetër e PD. Bardhi u shpreh se tani nuk...

Tabaku pjesëmarrëse në protestë, shoqërohet nga Alfred Rushaj

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku edhe pse më herët ka refuzuar të jetë pjesë e Rithemelimit dhe grupit të Gazment Bardhit ka marrë...

FOTO/ Deputetët e Rithemelimit i janë bashkuar protestës

Deputetët e Partisë Demokratike të udhëhequr nga Gazment Bardhi dhe Falmur Noka i janë bashkuar protestuesve para kryeministrisë pasi kanë dalë nga zyra me...

A do vazhdojnë flakadanët në parlament? Nallbati: Situata do përshkallëzohet!

Këtë puntatë në emisionin 5 pyetjet nga Babaramo kanë qenë të ftuar disa nga deputetët e opozitës të cilët kanë folur për protestën që...

Berisha flet për protestën: 2 ‘armët’ që ju presin…

Një ditë para protestës së 20 shkurtit, Sali Berisha thotë se çdo shqiptar do ketë në këtë tubim dy armë të forta, të vërtetën...

A do jetë i pranishëm nesër? Berisha jep detaje: Kjo protestë do jetë ndryshe!

Një ditë para protestës së 20 shkurtit, Sali Berisha thotë se çdo shqiptar do ketë në këtë tubim dy armë të forta, të vërtetën...

“Ahmetaj dhe McGoningal”, Basha “troket” në SPAK me dy kallëzime ndaj Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar se gjatë javës që vjen, PD do të depozitojë në SPAK dy kallëzime kundër kryeministrit Edi...

Lulzim Basha reagon pas vendimit të gjykatës në SHBA: Rama korruptoi shefin e inteligjencës për të më dëmtuar

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dalë sot në një konferencë të jashtëzakonshme. Pasi ka uruar Kosovën për 16-vjetorin e Pavarësisë si dhe...

Bardhi njeh Berishën si kryetar dhe bën thirrjen për Bashën

Pasi u bashkuan deputetët e Rithemelimit, Gazment Bardhi së bashku me Flamur Nokën kanë nisur takimet. Nga ndalesa e parë në qytetin e Shkodrës, i...

Leskaj paraqet 5 pikat për zgjedhjet e 2025: Gazment Bardhi nënkryetar?

Deputeti Bujar Leskaj, në mbledhjen e Grupit Parlamentar të opozitës ka paraqitur 5 pikat për zgjedhjet e 2025-ës. Bujar Leskaj: 5 pikat e mia te...

Latest news

/5pyetjet.al