-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

partneritet

Thellohet partneriteti Xi-Putin mes rritjes së tensioneve në Lindjen e Mesme

Presidenti rus Vladimir Putin dhe ai kinez Xi Jinping zhvilluan një takim dypalësh në Pekin, ku ata po marrin pjesë në takimin e nismës...

SHBA: Rusia dhe Irani partneritet të plotë ushtarak

Administrata e presidentit të SHBA-së, Joe Biden, e ka akuzuar Rusinë se po e mbështet Iranin me ndihma ushtarake – përfshirë këtu furnizimin me...

Latest news

/5pyetjet.al