-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

pastor

VIDEO/ Kryetrafikanti shqiptar paraqitej si pastor: Mos t’i harrojmë kurrë mëkatet tona

Për ndjekësit e një kishe ungjillore që ndodhet në jug të kryeqytetit peruan, shtetasi malazez, me kombësi shqiptare Kol Berishaj ishte një pastor dhe...

Nuredin Dumani kërkon takim special brenda burgut: Më sillni këtu…

Nuredin Dumani ka kërkuar një takim special me një pastor. Bëhet fjalë për një pastor me origjinë nga Franca, që jeton në vendin tonë...

Meta, dekoron Pastorin e njohur Akil Pano

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka mbledhur në Presidencë klerët fetarë në vend, për të dekoruar Pastorin e njohur Akil Pano. Pastorit, i është akorduar...

Dogji librat e Harry Potterit, pastori: Ishin të mallkuar nga Djalli

Greg Locke, krye pastori i kishës Global Vision në Nashville, SHBA, ka ndërtuar dje një stivë ekzorcizmi me librat e serialeve të njohur televizive...

Latest news

/5pyetjet.al