-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#pema

Bien nga pema! Dy të vdekur në Vlorë dhe Ksamil, njëri në spital

Dy persona vdiqën sot në Vlorë dhe Ksamil, pasi ranë nga pema duke mbledhur ullinj. Viktimat janë një 65-vjeçar nga fshati Bestrovë në Vlorë me...

Bie pema në Tiranë, shkatërrohet një makinë

Rrëzimi i një peme në rrugën Sami Frashëri, në afërsi të kryqëzimit të Drejtorisë së Policisë në Tiranë, ka shkaktuar shkatërrimin e një makine...

Latest news

/5pyetjet.al