-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

perleshje

Përleshje e egër mes nxënësve, tre të mitur plagosen në kokë me mjete të forta

Tre nxënës të moshës 13 vjeçare janë lënduar në kokë e fytyrë me mjete të forta pas një përleshjeje brenda një shkolle fillore në...

Protesta/ Momenti kur Albana Vokshi përleshet me policinë

Në protestën e opozitës para Bashkisë së Tiranës, një ditë më parë ku u kërkua dorëheqja e Erion Veliajt, pati dhe skena dhune. Fjalimet e...

Përleshje me armë mes bandave në Gjakovë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një përleshje me armë mes dy grupeve në qytetin e Gjakovës. Rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 20:19. “Raportohet...

Fqinja e gjeti mes gjakut, si ndodhi përleshja e të moshuarit me “mikun e shtëpisë”

Ditën e sotme një 81-vjeçar banues në lagjen numër 15 në Korçë, u dërgua në gjendje të rëndë shëndetësore në spital, ku u konstatua...

Fermerët kthejnë Brukselin në “fushë betejë”, përleshje dhe zjarre para Parlamentit Evropian

Traktorë, zjarre, vezë, goma të djegura dhe zorra uji ishin elementë të protestës që mbizotëroi sot në Bruksel, me fermerët që zbritën në kryeqytetin belg me mbi 1300 traktorë për...

Dajak, plumba dhe zjarr, e pësojnë 6 veta

Athina ka kaluar momente terroi nga përplasje e bandave, e cila përfundoi me arrestimin e 6 shqiptarëve dhe 1 shtetaseje greke. Sipas medieve greke, në...

12 ushtarë turq vriten në përleshje me militantët kurdë

Dymbëdhjetë ushtarë turq janë vrarë gjatë dy ditëve të fundit në përleshjet me militantët e Partisë Punëtore të Kurdistanit (PKK) në Irakun verior, njoftoi...

“EURO 2024”, makina të djegura dhe përleshje mes tifozerive, tension jashtë stadiumit

Dueli Bullgari-Hungari luhet me dyer të mbyllura dhe është i vlefshëm për kualifikueset “EURO 2024”. Ndërkohë jashtë stadiumit bëhet “nami” mes dy tifozerive. Kanë nisur përleshjet...

Përleshjet në Kuvendin e Kosovës, aktakuzë ndaj Bislimit dhe tre deputetëve

Prokuroria Themelore e Prishtinës pas dhunës së regjistruar në korrik të këtij viti në Kuvendin e Kosovës ka ngritur aktakuzë ndaj zëvendëskryeministrit të vendit,...

Plas sherri në burg, plagosen disa të burgosur dhe 10 policë, çfarë u gjet nëpër qeli?

Të paktën dhjetë pjesëtare të policisë dhe disa të burgosur janë lënduar gjatë një përplasje fizike në burgun e Idrizovës, në Shkup, njoftoi më...

Latest news

/5pyetjet.al