-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

perplasen

Tragjike/ Përplasen dy makina, vdes në rrugë 4-vjeçari

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një 4-vjeçari ka ndodhur mesditën e kësaj të enjteje në aksin rrugor Shkodër – Velipojë. Në...

Kaos i madh! Përplasen dhe përmbysen mbi 150 makina, 7 të vdekur në vend

Të paktën shtatë persona u vdiqën të hënën në një mori aksidentesh në Luiziana (SHBA), ku janë përfshirë të paktën 158 automjete, thotë policia...

Gërvalla e Daçiç përplasen në Slloveni për dialogun dhe Asociacionin

Udhëheqësit kosovarë dhe ata serbë, janë përplasur sërish mes vete në Forumin e Bledit në Slloveni. Pas përplasjes që pati kryeministri Albin Kurti me...

Aksident në Korçë, përplasen dy makina, përfshihen nga flakët

Një aksident automobilistik u shënua mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:25, në lagjen nr. 4, Korçë. Shtetasja M. Ç., duke drejtuar automjetin tip "Volkswagen", dyshohet...

Aksident i frikshëm në Shkup, përplasen dy makina, vdes kalimtari

Një aksident i rëndë rrugor u shënua mbrëmjen e djeshme në Maqedoninë e Veriut. Ka qenë ora 23:21 minuta kur dy makina u përplasën...

Aksident në aksin Elbasan-Cërrik, përplasen dy makina, ka të plagosur

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksion Elbasan-Cërrik, konkretisht në fshatin Shirgjan, ku dy automjete janë përplasur...

Tragjedi në ajër, përplasen dy avionë ushtarakë, ka të vdekur (VIDEO)

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e së shtunës në Kolumbi, ku dy avionë ushtarakë u përplasën në ajër, duke shkaktuar vdekjen e dy...

Trenat përplasen “kokë më kokë”, 50 të vdekur dhe 300 të plagosur!

Së paku 50 persona kanë vdekur dhe 300 janë shtruar në spital në Indi, pasi një tren me pasagjerë doli nga shinat dhe u...

Përplasen dy makina në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa shoferët kanë pësuar dëmtime të lehta dhe...

Aksident i rëndë në Tiranë, përplaset urbani i Petrelës, 6 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot te rrethrrotullimi i TEG-ut, ku autobusi i linjës së Petrelës u përplas me një automjet. Për pasojë janë...

Latest news

/5pyetjet.al