-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

pije

Drama në Vlorë, flet nëna e 26-vjeçares: I thanë pije edhe një gotë, vajza nuk mban mend asgjë

Pas ngjarjes së rëndë që tronditi Vlorën por edhe vendin ka ardhur edhe reagimi i parë i nënës së vajzës 26-vjeçare e cila u...

Sëmuret ish-këngëtari i One Direction, përfundon me urgjencë në spital

Ish-ylli i “One Direction”, Liam Payne është dërguar me urgjencë në spital me dhimbje në veshka. Këngëtari 30-vjeçar u sëmur gjatë një udhëtimi në liqenin...

E rëndë/ Kryebashkiaku rreh brutalisht pronaren e lokalit

Iva Milka Kramariç, pronare e një kafeneje në Severin, në veri të Kroacisë, pretendon se fundjavën e kaluar është sulmuar fizikisht nga kryetari i...

Ndër të fundit në Europë/ Shqiptarët shpenzojnë 185 milionë euro në vit për pije alkoolike!

Shqipëria mund të ketë traditë prodhimin e rakisë, apo dhe të verës, por kur bëhet fjalë për të shpenzuar për të blerë pije alkoolike...

Partnerja e futbollistit Lautaro Martinez shkon në spital, gjetën copa xhami në pije

Partnerja e futbollistit argjentinas, Lautaro Martinez thuhet se duhej të shkonte në spital pasi kishte gjetur copa xhami në pijen e saj në një...

Më shtrenjtë se kurrë, pritet një tjetër rritje çmimesh në bare dhe restorante

Një kafe, pije, apo drekë në një restorant po kushton gjithnjë e më shumë, duke detyruar shumë konsumatorë që të reduktojnë zakonin e përditshëm...

Në plazh me bukë me vete, shmangi këto ushqime

Ka shumë njerëz që marrin ushqim me vete në plazh dhe nuk ka asgjë të keqe. Në këtë rast në qese gjenden më shpesh...

5 hile të vogla për të përballuar vapën

Tani që vapa po bëhet akoma dhe më shumë e padurueshme dhe jo gjithsekush ka mundësi të jetë buzë detit dhe të freskohet atje,...

Nuk është kafja, kjo pije ju heq shkëlqimin e dhëmbëve

Shpesh kemi dëgjuar që kafja apo vera e kuqe jem ngjyrë të errët në dhëmbët tanë dhe dëmton smaltin. Absolutisht kjo është e vërtet, por...

Një pije freskuese plot me vitamina

Nuk do shumë mundim për tu përgatitur. Thjesht një kombinim i frutave, frutave të thata dhe mjaltit, që të bëni një pije plot me...

Latest news

/5pyetjet.al