-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

plagoisje

Udhëtoi drejt Milanit për të parë ekipin e zemrës, plagoset fansi i Newcastle

Një tifoz i Newcastle ndodhet në spital dhe në gjendje stabile pasi u godit me thikë në Milano mbrëmjen e së hënës. 58-vjeçari Eddie McKay...

Latest news

/5pyetjet.al