-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Policia e shtetit

Falsifikoi letrat që të futej në akademi, ndalohet polici

Shkodër – Vijon procesi i vetëpastrimit të Policisë së Shtetit Në funksion të procedimit penal, referuar në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të...

Kërkohen 400 policë, kushtet dhe aplikimi

Hapet gara për aplikime në Policinë e Shtetit. 400 vende në polici. Janë përcaktuar kriteret për aplikantët, vajza dhe djem. NJOFTIMI I POLICISE Policia e Shtetit,...

Sulm kibernetik? Vjen reagimi i policisë së shtetit

Policia e Shtetit ka reaguar pas lajmit se në të gjithë strukturat është dhënë urdhër që të fiken të gjitha pajisjet kompjuterike, pasi dyshohet...

Urdhri urgjent brenda policisë së shtetit: Fikni kompjuterat

Dyshohet se sistemet e policisë së shtetit janë sulmuar sërish. Ditën e sotme ka pasur një urdhër urgjent nga drejtuesit për të gjitha strukturat për...

“Të largohet Veliaj”! Policia merr masat për protestën e opozitës

Policia e Shtetit njofton masat për garantimin e rendit publik dhe sigurisë gjatë zhvillimit të protestës së 14-të nga opozita në orën 10:00 pranë...

Nesër protesta e radhës para Bashkisë së Tiranës, policia merr masat

Ditën e nesërme do të mbahet protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës. Protesta do të mbahet në orën 10:00 dhe Policia e Shtetit ka...

Asgjësohen mbi 5 mijë fidanë, arrestohen 3 persona dhe të tjerë procedohen penalisht

Policia e Shtetit ka bërë kontrolle në qarkun e Lezhës, Elbasanit dhe Shkodrës dhe ka asgjësuar 5396 fidanë dhe bimë cannabis sativa. Policia ka arrestuar...

Rrumbullaku firmos urdhrin për efektivët: Procesi do të zgjasë deri më 30 qershor

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku urdhëroi thellimin e procesit të verifikimit të integritetit të punonjësve të Policisë së Shtetit. Rrumbullaku firmosi...

Balla: Përgëzime policisë, janë arrestuar dhe proceduar 45 persona

Ministri i Brendshëm Taulant Balla me anë të një postimi në rrjete sociale ka përgëzuar Drejtorinë e Forcave të Posaçme Operacionale, Policinë e Shtetit...

Urdhri i fundit/ Policët do të punojnë 12 orë në ditë gjatë verës

Prej ditës së nesërme efektivët e Policisë së Shtetit përgjatë tre muajve të verës në sezonin turistik do të punojnë 12 orë në ditë...

Latest news

/5pyetjet.al