-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

prefektet

Rama fuqizon Prefektët, marrin në dorë sigurinë

Qeveria ndryshon kompetencat e Prefektëve. Ministri i Brendshëm, Taulant Balla pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave bëri me dije se kanë miratuar disa ndryshime...

Sa rritet paga e zv/ ministrit, prefektit, ambasadorit dhe sekretarit (Tabela me shifrat)

Rritja e pagave që vendosi të bënte qeveria përpara zgjedhjeve lokale të 14 Majit i preku të gjitha nivelet në administratë, por ende jo...

Latest news

/5pyetjet.al