-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

qellohet

Kërcet arma në Shkodër

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Shkodër pak minuta më parë. Sipas informacioneve të deri më tanishme një person është qëlluar Vijon...

Qëllohet me gjashtë plumba drejt një personi në makinë

Në rrugën Ferizaj-Prishtinë një person duke drejtuar makinën denoncoi se ishte qëlluar me armë zjarri nga person/a të panjohur. Shënjestra është dërguar në spital. “Në...

Pas tritolit qëllohet me breshëri drejt shtëpisë në Kurbin

Qëllohet me armë zjarri drejt shtëpisë së Skënder Likës në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur në Sanxhak. Fatmirësisht nuk raportohet se ka të lënduar nga...

Sherr mes adoleshentësh në Gjirokastër, qëllohet me thikë një 15-vjeçar

Një ngjarje ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen ’18 Shtatori’ në Gjirokastër. Disa adoleshentë janë konfliktuar me njëri-jetrin dhe si pasojë një 15...

Brenda kishte fëmijë! Shënjestra qëllohet për vdekje në ballkonin e shtëpisë

Një person është qëlluar për vdekje në ballkon në Stokholm të Suedisë. Sipas  IndeksOnline bëjnë me dije se viktima është Gazmend Osmani nga Mitrovica. Sipas...

VIDEO/ Qëllohet me gurë autobusi i fushatës së opozitës!

Autobusi i fushatës së Ekrem Imamoglu, kryetarit të opzoitës Stambollit, u sulmua teksa ai mbante një fjalim. Ai po bënte një paraqitje në bastionin...

Emigranti tenton t’i marrë armën policit dhe të largohet, por qëllohet për vdekje!

Mëngjesin e sotëm, në Maqedoninë e Veriut, policia ka qëlluar me armë një emigrant, i cili ka ndërruar jetë. Ngjarja ka ndodhur te Kazerma në...

Kërcet arma në Lezhë, qëllohet me breshëri makina në ecje!

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Lezhë. Një automjet në lëvizje dyshohet se është qëlluar me breshëri plumbash...

6-vjeçari qëllohet me armë zjarri nga një 4-vjeçar në Kanada

Një gjashtë vjeçar u qëllua nga një katër vjeçar në një komunitet aborigjen në provincën Manitoba të Kanadasë, sipas një deklarate të policisë federale...

Latest news

/5pyetjet.al