-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

qen

E kafshoi pitbulli i fqinjit, i moshuari vdes në spital

84-vjeçari që u sulmua nga një qen pitbull pasditen e 2 nëntorit në Durrës ka ndërruar jetë. Halil Basha nuk i mbijetoi dot plagëve të...

Pitbulli i fqinjit i këputi veshin të moshuarit në Durrës

  Pas ngjarjes së djeshme ku një qen i racës Pitbull sulmoi dhe i këputi veshin një të moshuari në lagjen 13 në Durrës, ku...

Sulmohet në rrugë nga dy pitbull i moshuari në Durrës, përfundon në spital

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pas ditën e sotme në Durrës ku një i moshuar është sulmuar nga dy qen. Mësohet se ngjarja ka...

Tragjike/ U hodh në rrugë për të shpëtuar qenin, autobusi e hedh në ajër

Një 55-vjeçar ndërroi jetë tragjikisht në Greqi. Sipas mediave, ai vrapo me shpejtësi në rrugë për të shpëtuar një qen, por autobusi që po vinte...

E pëson gruaja që dhunoi qenin në ashensor

Tiranë-Policia ka reaguar pas një video të postuar në rrjete sociale, në të cilën shfaqet një grua duke keqtrajtuar disa kafshë në një ashensor....

Humbi mikun dhe kolegun e saj, Lisa Kudrow kërkon të adoptojë qenin e Matthew Perry-t

Vetëm disa orë pas vdekjes së Matthew Perry-t, bashkëprotagonistja e "Friends" Lisa Kudrow u ofrua për të adoptuar qenin e aktorit Alfred. Ajo tha se...

Ja cilat janë 7 fobitë themelore të qenve!

Ashtu si ne, qentë mund të kenë frikë nga gjëra të ndryshme. Këto fobi dhe përmasat e frikës ndryshojnë nga kafsha në kafshë. Një qen...

Shokuese, 51-vjeçari pranon se ka torturuar dhe abuzuar seksualisht me dhjetëra qen

Një ekspert i krokodilëve në Australi u shpall fajtor për një seri akuzash të tmerrshme për abuzim me kafshët, duke përfshirë dhe torturimin dhe...

Lushnjari keqtrajtonte qenin e tij, reagon policia pas videove në rrjetet sociale

Në lidhje me një video të postuar në rrjetet sociale, në të cilën shfaqet një shtetas duke keqtrajtuar një kafshë qenin e tij, ka...

E rëndë në Delvinë, 6 qentë e stanit sulmojnë 12-vjeçarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Delvinë, ku mësohet se një fëmijë është sulmuar nga 6 qenë. Raportohet se, në urgjencën...

Latest news

/5pyetjet.al