-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#reagim

Pasi u plagos kryeministri i Sllovakisë ka një mesazh për autorin

Kryeministri i Sllovakisë, Robert Fico, ka postuar të mërkurën një fjalim në internet, në paraqitjen e tij të parë që kur u plagos rëndë...

Efi reagon ashpër kundër fansave: Njeri jam dhe unë

Nëpërmjet një postimi të bërë në rrjete sociale, Efi Dhedhes ka reaguar lidhur me kërcënimet dhe ofendimet e fansave të personazheve të tjerë kundër...

Dhuna ndaj avokatit të Berishës, Manja: Çdo formë dhune ndaj avokatëve meriton ndëshkim

Ministri i Drejtësisë ka reaguar pas dhunës që u ushtrua ndaj avokatit të ish-kryeministrti Sali Berisha, Sokol Mëngjesit. Manja është shprehur se çdo formë dhune...

Martesa mes 2 vajzave në tarracën e bashkisë Tiranë, regaojnë ashpër insitucionet fetare

Myftinia Tiranë ka shprehur shqetësimin për martesën mes 2 vajzash të mbajtur në tarracën e Bashkisë së Tiranës. Myftinia Tiranë nëpërmjet një reagimi përcjell të...

Nuk shkoi dot në finalen e Eurovision, reagon Besa Kokëdhima

Këngëtarja Besa Kokëdhima e cila ka përfaqësur Shqipërinë në Eurovision ka reaguar pasi u skualifikua mbrëmjen e djeshme nga nata e dytë gjysmëfinale. Besa nëpërmjet...

Ngjarja e rëndë në Shkodër, Balla: Çdo grua të denoncojë, nuk ka justifikim…

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar për ngjarjen tepër të rëndë në Shkodër, ku një grua dyshohet se është vetëmbytur në Bunë së...

Policia Kufitare Vlorë shpëtoi gomonen me turistë, reagon Balla

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar në lidhje me shpëtimin e 12 personave nga Policia Kufitare e Vlorës. Balla shprehet se efektivët dhe Roja...

Veliaj në SPAK, reagon Tabaku: Është pjesa më e vështirë e kësaj dite për të

Deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku ka reaguar për sa i përket paraqitjes së Erion Veliajt në SPAK. “Shpresoj që sot, Erion Veliaj, mos të...

Sulmi i gjyqtarit në Shkodër, Manja: Akt i shëmtuar burracakësh

Një reagim ka ardhur nga ministri i drejtësisë Ulsi Manja në lidhje me sulmin që iu bë gjyqtarit Tonin Sterkaj në banesën e tij...

Spaho nuk ndal ironinë: Fshati digjet ambasadorët krihen

Deputeti i PD-së Edmond Spaho nëpërmjet rrejteve sociale ka reaguar pas reagimeve të ambasadorëve lidhur me dhunën në protestën para bashkisë. Spaho me ironi shkruan...

Latest news

/5pyetjet.al