-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

rrahen

Rrahën një vajzë në Greqi, arrestohen katër të mitur, mes tyre një shqiptar

Katër të mitur u arrestuan sot në Greqi pasi akuzohen se kanë ngacmuar seksualisht dhe kanë dhunuar një 26-vjeçare greke. Mediat grek shkruajnë se katër...

“Rrahën dhëndrin në ditën e dasmës, pasi…”, Irini Qirjako tregon momentin më të sikletshëm

Këngëtarja e muzikës popullore Irini Qirjako, ka rrëfyer momentin e sikletshëm e në një dasme në Maqedoninë e Veriut, ku kishte shkuar për të...

“Na rrahën lojtarët”, Bylis denoncon me fakte tifozët e Tiranës (VIDEO)

Klubi i Bylisit ka bërë një reagim në rrjetet sociale ku denoncon me pamje dhunën e ushtruar nga një tifoz i Tiranës në dëm...

Latest news

/5pyetjet.al