-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Na rrahën lojtarët”, Bylis denoncon me fakte tifozët e Tiranës (VIDEO)

Kryesoret

Klubi i Bylisit ka bërë një reagim në rrjetet sociale ku denoncon me pamje dhunën e ushtruar nga një tifoz i Tiranës në dëm të Loran.

Reagimi i FK Bylis:

“Dhunës së paprecedentë dhe grushteve të tifozëve të Tiranës nuk u ka shpëtuar as lojtari ynë Loran! Ndiqni videon dhe shikoni kur gjuhet me grusht”.

Në një postim tjetër disa çaste më pas, Bylis shton një video tjetër ku shkruan:

“Dhuna barbare të tifozëve të Tiranës, që godasin kë t’u dalë përpara! Këtu nuk flitet më për futboll”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit