-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Rruga e Arbrit

Në Rrugën e Arbrit nuk lejohen makinat pa goma dimërore dhe zinxhirë

Si pasojë e reshjeve të dendura të dëborës, në Rrugën e Arbrit nuk do të lejohen të kalojnë automjetet pa goma dimërore dhe pa...

Filloi dëbora, filloi kaosi në Rrugën e Arbrit

Sa herë ka reshje dëbore në Rrugën e Arbrit ka kaos dhe bllokim të qarkullimit. Prej orëve të para të ditës së sotme sapo kanë...

Gurë, baltë e vërshim lumenjsh! Informacioni i parë, ku janë rrugët e bllokuara

Shqipëria është përfshirë nga moti i keq me reshje dhe stuhi në disa pjesë të territorit. Disa nga akset që kanë probleme me qarkullimin...

FOTO/ Ky është çifti që u shua në aksidentin në Rrugën e Arbrit

Dje janë përcjellë për në banesën e fundit, 32-vjeçari Marsel Tefa dhe  29-vjeçarja Egila Celami dy të rinjtë që humbën jetën në aksidentin tragjik...

FOTO/ Makina u bë copë- copë në humnerë, këta janë dy të rinjtë që vdiqën

Aksidenti me dy viktima në Rrugën e Arbrit dyshohet se erdhi si pasojë e një parakalimi te gabuar nga automjeti tip Volkswagen Caddy, ndërkohë...

Aksidenti tragjik në rrugën e Arbrit, ja cilët janë të rinjtë që humbën jetën

Viktimat e aksidentit tragjik të ndodhur ditën e sotme në “rrugën e Arbrit” janë Egila Celami, 29 vjeçe dhe Marsel Tefa, 35 vjeç, nga...

FOTO/ Makinat u shkatërruan, si humbën jetën dy persona në Rrugën e Arbrit

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e dy personave ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rrugën e Arbrit, afër Shkallës së Tujanit. Sipas policisë...

“Makina ra nga lartësia në humnerë”! Dy të vdekur në Rrugën e Arbrit, si ndodhi?

Dy persona ndërruan jetë sot si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi në Rrugën e Arbrit. Ngjarja ndodhi paradite afër Shkallës së Tujanit. Dy...

Aksident me dy të vdekur në Rrugën e Arbrit

Një aksident i rëndë me dy viktima ka ndodhur në orët e paradites së sotme në Rrugën e Arbrit. Nga informacionet e para mësohet se...

Qafë Murrizë/ Evakuohen pasagjerët e bllokuara nga dëbora

Policia ka evakuuar të gjithë pasagjerët që ndodheshin në automjetet e bllokuara për shkak të reshjeve të dendura të dëborës në Qafë Murrizë. Mësohet se...

Latest news

/5pyetjet.al