-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Salie Gjonzenelaj

Makina del nga rruga, përplas shtyllën dhe i merr jetën gruas

Një tjetër shqiptare ka ndërruar jetë në Itali. Një grua 75-vjeçe, Salie Gjonzenelaj u gjet e pajetë në rrugë pasi u përplas nga një...

Latest news

/5pyetjet.al