-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

sara berisha

DJ PM flet për të ardhmen me Sarën dhe habit me deklaratën: Kam luftuar me ankthin

Dj Pm ka qenë i ftuar në një intervistë ku ka folur për ankthin dhe të ardhmen e lidhjes me Sarën. Ai rrëfeu për herë...

Sarah Berisha ndan detajin e bukur që lidhet me PM-in

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania”, Sarah Berisha ka postuar një foto me DJ PM në “Instastory”. Sarah duket se me këtë veprim ka treguar...

Janë ndarë? Sara sqaron marrëdhënien me Dj PM

Së fundmi, Sara dhe PM nuk kanë dalë shumë në publik dhe njerëzit filluan të aludonin se mes tyre gjërat kishin përfunduar. Kështu, e ftuar...

Sarah Berisha tregon se çfarë do të kishte bërë ndryshe në “BB VIP”

E ftuar në emisionin “Wake Up”, Sara Berisha ka treguar se çfarë do të kishte bërë ndryshe në eksperiencën e saj në shtëpinë më...

Maluma bëhet shkak i sherrit mes Sarah Berishës dhe PM, ja çfarë ndodhi me çiftin!

Në një intervistë në “Top Albania Radio”, Sarah zbuloi se një nga gjërat për të cilat zihen më shumë janë veshjet dhe fakti që...

Sarah Berisha shtatzënë për herë të parë?

Mjafton një foto me barkun paksa të rrumbullakosur të një personazhi publik që njerëzit të fillojnë të aludojnë për shtatzëni. Kështu ka ndodhur edhe me...

Pas aludimeve se janë rikthyer bashkë, Donaldi reagon për herë të parë

Donaldi ka publikuar sot një foto me një palë syze dielli me skelet të bardhë, shoqëruar me mbishkrimin: “Këto janë syze për goca më...

PM dhe Dagz përshkruajnë prezantimin e Sarës dhe Einxhëlit me familjet e tyre

Dagz & PM ishin të ftuar në studion e “Why Not” në RTV Ora ku treguan më shumë edhe për lidhjet që krijuan brenda...

Mori ftesën për të qenë moderatore, Sarah tregon çfarë i tha Dj PM

Sarah Berisha, e ftuar në “ABC e Pasdites”, tregoi gjithçka nga momenti kur mori ftesën për të qenë moderatore, te ndarja e lajmit me...

U “zëvëndësua” nga Sarah Berisha, Jona Spahiu reagon për herë të parë

Programi i humorit ‘Koshere’ së fundmi ka njoftuar ndryshimet që ata do të kenë këtë sezon të ri. Nëpërmjet një postimi në llogarinë e...

Latest news

/5pyetjet.al