-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

shenja

“Mos kini frikë të hidhni hapa”, ja cilat shenja do të kenë “mbështetjen” e yjeve

Dashi Jeta juaj në çift nuk do jetë aspak monotone gjatë kësaj dite. Përkundrazi do provoni emocione të reja të cilat do ju bëjnë të...

E paska ditur gabim! Dua Lipa zbulon të vërteten e shenjës së saj, mbase je edhe ti si ajo…

Dua Lipa ka lindur më 22 gusht 1995 dhe është Luan në horoskop. Këngëtarja e ka përmendur faktin që është Luan, megjithatë së fundmi...

Katër shenjat e horoskopit më me fat në dashuri këtë fundjavë

Zbuloni katër shenjat e favorizuara këtë fundjavë nga yjet në aspektin e dashurisë. 1. LUANI Entuziazmi juaj është i fortë edhe në sferën e erosit. Unë...

HOROSKOPI SOT: Ky muaj është shumë i rëndësishëm për ndjenjat, por…

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Ky muaj është shumë i rëndësishëm për ndjenjat, ata që martohen tani do të kenë një martesë...

HOROSKOPI SOT: Java do të nisë shumë mirë, por…

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Java do të nisë shumë mirë. Sukseset ose grindjet e mundshme individuale nga të cilat duhet të...

HOROSKOPI SOT: Koha e duhur për të dashuruar. Në punë, vini bast gjithçka!

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Në dashuri dëshira për t'u përfshirë është e madhe dhe duhet të përfitoni nga kjo periudhë për...

HOROSKOPI SOT: Fundjavë është shumë e mirë për dashurinë, po puna?

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Kjo fundjavë është shumë e mirë për dashurinë dhe duhet ta shfrytëzoni tani. Në punë përpiquni të...

HOROSKOPI SOT, e enjte, 11 maj 2023!

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të enjten dashuria po lulëzon këto ditë edhe nëse koka juaj duket se ju çon diku tjetër....

HOROSKOPI SOT: Afërdita është në një pozicion të shkëlqyer, Saturni është disonant!

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Mund të jetë e lodhshme. Sidoqoftë, mos u shqetësoni, pasi Jupiteri është ende në shenjë dhe do...

Gjendet pa shenja jete në banesë një person në Gjirokastër, dyshimet e para!

Një 76-vjeçar është gjetur pa shenja jetë në banesën e tij në fshatin Zhulat, Gjirokastër. Dyshohet se i moshuari që jetonte i vetëm në...

Latest news

/5pyetjet.al