-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

shenja

Temperaturat në minus dhe këto shenja pa dyshim e urrejnë të ftohtin

Temperaturat kanë rënë shumë nën zero ditët e fundit me borë dhe të ftohtë që mbizotëron pothuajse në të gjithë vendin. Por ka edhe nga...

Horoskopi/ Shenja juaj tregon se ku duhet të përqendroheni këtë vit

Çdo vit i ri shënon fillime të reja. Ju keni mundësinë të bëni ndryshime në jetën tuaj dhe për mirë. Kështu, viti 2024 si...

3 shenjat e zodiakut që mund ta ndjejnë të keqen para se të ndodhë

Akrepi Kjo është një shenjë e dukshme e zodiakut me një radar të fortë kur bëhet fjalë për të ndjerë lajme të këqija. Thuhet se...

“Do gjeni personin perfekt!”, ja cilave shenjave u trokiti fati në derë

Dashi Partneri/ja juaj do jetë më me fat sot sepse ju do ja bëni ditën edhe më të bukur. Do e surprizoni atë në çdo...

Prishen planet, e shtunë e zymtë/ Tre shenjat e horoskopit me telashe

Dashi Marrëdhënia në çift do jetë e mrekullueshme gjatë kësaj dite. Nuk do debatoni për asgjë me partnerin/en, përkundrazi do zgjidhni gjithçka me maturi dhe...

“Nuk e dini as vetë çfarë doni!”, ja cilat shenja do të kalojnë nesër një ditë konfuze

DASHI Ka rrezik të ketë probleme serioze gjatë kësaj dite për të gjithë ata që janë në një lidhje. Mos flirtoni me persona të tjerë...

Me shenja në kokë, gjendet i vdekur në anë të rrugës 43-vjeçari shqiptar në Itali

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në Itali, ku për pasojë ka ndërruar jetë një 43-vjeçar shqiptar, Roland Çizmja, teksa po transportonte një...

“Në drejtimin e duhur!”, ja cila shenjë do të favorizohet sot nga yjet

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Kjo e hënë do jetë një ditë shumë pozitive, sidomos për takime të reja sentimentale. Dhe planeti...

Ndryshime drastike këtë vjeshtë, ja cilat shenjat do të marrin një “shkundje” të fortë

Nëse u përkisni një prej shenjave të mëposhtme, ka shumë gjasa që të përjetoni ndryshime të mëdha në jetën tuaj gjatë stinës së vjeshtës. Dashi Marrëdhëniet...

“Bëni pak më shumë durim!”, ja cilat shenja do të jenë më pranë objektivit

DASHI Lajme të mira vijnë në dashuri. Në punë është koha për të rifituar pak forcë, sepse do t’ju duhet të merreni me projekte të...

Latest news

/5pyetjet.al