-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Shkoder arme

Qëllohet me breshëri drejt makinës në Shkodër

Një person ka qëllur me breshëri kallashnikovi drejt një makine sonte në Shkodër. Autorët dyshohet se ishin dy. Njëri drejtonte makinën dhe tjetri qëlloi drejt...

Latest news

/5pyetjet.al