-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Qëllohet me breshëri drejt makinës në Shkodër

Kryesoret

Një person ka qëllur me breshëri kallashnikovi drejt një makine sonte në Shkodër.

Autorët dyshohet se ishin dy. Njëri drejtonte makinën dhe tjetri qëlloi drejt shënjestrës.

Makina që ishte objektiv ishte e parkuar në lagjen “Prek Cali”.

Paraprakisht nuk raportohet për të lënduar. Policia ende nuk ka asnjë reagim për ngjarjen.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit