-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

sistem

SKANDALI/ Si arriti Fation Murati të thyejë “arrestin shtëpiak” dhe kaloi në TIMS!

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga masakra në “Don Bosko” në lokalin e Fation Muratit si dhe dëshmi mbi minutat e tmerrit...

Dëshmi tronditëse për shefin stacionit në Larisa: Nuk dinte të përdorte sistemin lokal të telekomandës

Pas tragjedisë ku humbën jetën 57 persona në Larisa të Greqisë kanë dalë në dritë dëshmi të reja të cilat hedhin akuza për përgjegjësin...

Sistem i ri në pikat doganore greke, rihapet qarkullimi në Kakavijë

Pika kufitare e Kakavijës është rihapur sërish për qarkullim pasi në pikat doganore greke u vendos në funksionim një sistem i ri. Ashtu siç ishte...

Zjarr në bllokun e sistemit elektrik të një pallati në Lezhë, banorët në panik!

Një bllok i sistemit elektrik të një pallati të rindërtuar pas tërmetit është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Bëhet fjalë për pallatin në...

Ja cilat telefona nga sot humbasin aksesin në whatsapp

WhatsApp bën përditësime shpesh dhe herë pas here celularët e vjetër nuk mund të vazhdojnë më ta suportojnë aplikacionin. Këtë herë, vetëm dy modele iPhone...

Rama ishte krenar, por sistemi i patronazhistëve mori “më qafë” Rakipin

Ndryshe nga deklaratat e mëparshme të Shteteve të Bashkuara për “emërtimin” e politikanëve shqiptarë si “të përfshirë në korrupsion madhor,” deklarata e fundit për...

Një tjetër sistem raketash dërgohet për mbrojtjen në kufirin e Ukrainës

Qeveria holandeze ka njoftuar se do të dërgojë një sistem mbrojtës raketor “Patriot” në Sliach në Sllovaki si pjesë e lëvizjeve të NATO-s për...

Latest news

/5pyetjet.al