-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Taulant Balla

Vetëvrasja e 41 vjeçares, Balla: Të parandalohet e dhuna ndaj vajzave e grave

Për rastin e vetëvrasjes së 41-vjeçares Bedrie Loka në Durrës, ka reaguar dhe Ministri i Brendshëm Taulant Balla. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Balla...

“Iku koha kur ngrihej trau”, reagon Balla për arrestimin e doganierëve

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka bërë një reagim për sa i përket aksionit të AMP-së ku u bë i mundur arrestimi i 2...

Balla përgëzon policinë duke bërë thirrjen e fortë për ditët e festave

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka komentuar së fundmi aksionet e policisë, ku janë arrestuar 14 perona të cilëve iu janë sekuestruar dhe armë...

Arrestohet Lulzim Berisha, ja reagimi i Taulant Ballës

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar në lidhje me arrestimin në Spanjë të Lulzimi Berishës. Përmes një postimi në rrjete sociale, Balla përgëzon policinë...

Balla flet për konfiskimin e pronave, ja risia që do të ndodhë

Ministri i brendshëm Taulant Balla ka bërë një deklaratë për sa i përket konfiskimit të pasurive. Balla deklaroi se pas konfiskimit këto prona nxirreshin në...

Balla iu bën apelin e fortë të rinjve shqiptarë: Më mirë të rrisësh dele në Kukës sesa të punosh në shtëpi bari në Britani

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka bërë ditën e sotme një apel pët të gjithë të rinjtë që shkojnë në Angli dhe bëhen pjesë...

Marrëveshja për emigrantët, Balla: Italia ka të gjitha shpenzimet, fiks 3 mijë të strehuar

Në Komisionin e Jashtëm për marrëveshjen midis Shqipërisë dhe Italisë ka folur dhe ministri i Brendshëm, Taulant Balla. Ai gjatë fjalës së tij prezantoi...

Situata kaotike për shkak të reshjeve, Balla: Ndiqni udhëzimet

Ministri I Brendshëm, Taulant Balla ka bërë një reagim zyrtar në lidhje me situatën e reshjeve në vend. Ai ka sqaruar se Autoriteti Rrugor është...

Arrestohet baroni i drogës Gëzim Çela, reagon Taulant Balla

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, ka reaguar pak minuta  pas arrestimit të Gëzim Çelës, i njohur edhe si “baroni i drogës”. Balla thekson se askush...

Kishte muaj që përndiqte të renë, në pranga 27-vjeçari, reagon Balla

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar pas arrestimit të një 27-vjeçari i cili kishte kohë që përndiqte një vajzë e cila kishte kërkuar...

Latest news

/5pyetjet.al