-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Taulant Balla

Balla publikon pamjet e arrestimit të policisë në banesat e disa prej të shpallurve në kërkim nga SPAK-u

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka publikuar në rrjetet sociale video nga kontrollet e policisë në banesat e disa personave të botës së krimit...

Balla takim me homologun spanjoll, firmoset memorandumi kundër trafikut të drogës

Ministri i Brendshëm Taulant Balla është pritur sot nga homologu i tij spanjoll Fernando Grande-Marlaska. Balla nënshkroi një memorandum për thellimin e bashkëpunimit operacional në...

Vrasja e policit në Fier, Balla: Të jepet një dënim ekzemplar

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla nga salla e Kuvendit tha se është e nevojshme që vendi të ketë një politikë të re penale dhe...

Salianji jep arsyen, ja pse u shty seanca për Ballën

Kryetari i Komisionit Hetimor Ervin Salianji në një prononcim për mediat është shprehur se seanca dëgjimore me ministrin e Brendshëm, Taulant Balla të shtyhet...

Komisioni i ‘TIMS’, Balla do të dëshmojë me dyer të mbyllura

Pas rreth 3 orëve debate në komisionin e TIMS është miratuar kërkesa që mbledhja të zhvillohet me dyer të mbyllura siç kërkoi ministri i...

Komisioni i ‘TIMS’, pasi nuk u pranua kërkesa e Ballës, PS bojkoton mbledhjen

Është mbyllur mbledhja e Komisionit Hetimor të TIMS. PS ka bojkotuar  mbledhjen pasi nuk u miratua kërkesa e ministrit të Brendshëm Taulant Balla i cili...

LIVE/ Komisioni i ‘TIMS’, Salianji: Shpallim në kërkim Ballën

Kryetari i Komisionit Hetimor për TIMS, Ervin Salianji i ka bërë thirrje ministrit të Brendshëm Taulant Balla që kërkesën e tij për realizimin e...

LIVE/ Komisioni i ‘TIMS’, Salianji nuk pranon kërkesën e Ballës për seancë me dyer të mbyllura

Kreu i Komisionit Hetimor për të dhënat e sistemit "TIMS", Ervin Salinji ka refuzuar kërkesën e ministrit të Brendshëm Taulnt Balla i cili kërkoi...

Balla pret homologun italian: Këtë sezon veror do mbështetemi nga policia italiane

Policia shqiptare gjatë sezonit veror do të ketë ndihmë nga policia italiane duke garantuar mjete motorike lundruese të policisë italiane. Kjo gjë është konfirmuar dhe...

Vrasja e policit në Fier, Balla: Autori të dorëzohet, ta kapë policia një orë e më parë

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka bërë një thirrje publike për autorin e vrasjes së Novruz Cenalias në Fier. Ai i bën thirrje autorit të...

Latest news

/5pyetjet.al