-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

tea

E çoi në nominim, Tea për Kiarën: Më përmendi trekëndëshin

Zgjedhja e Kiarës për të dërguar në nominim Tean, Dean dhe Oltën, ka qenë një nga temat më të diskutuara në shtëpi, që prej...

VIDEO-Incident në BBV, thyhet divani ku ishte ulur Tea dhe Bledi Mane

Një incident ka ndodhur mbrëmënë spektaklin e Big Brother VIP Albania. Pak para përfundimit të mbrëmjes, kolltuku në të cilin ishtë ulur gazetari Bledi Mane...

I përmendën moshën, Valbona acarohet me Nitën

Me debate të shumta është shoqëruar kjo javë mes Valbonës dhe banorëve, më në veçanti me Tean. Teksa po bënin gatuanin petullat, Tea pa...

“Çmenduri” në Shkodër! Shiten banane “Luiz”, speca “Tea” dhe mandarina…

“Big Brother” është kthyer tashmë edhe në një mundësi për të bërë humor edhe me tregtinë. Dhe nuk kishte si të ndodhë ndryshe, shkodranët nuk...

Olta u drejtohet vajzave: Të jemi më tolerante me njëra-tjetrën

Mbrëmja e djeshme i gjeti vajzat të mbledhura në oborr. Për herë të parë që prej hyrjes në shtëpi, ato u mblodhën të gjitha...

Tea bën plan të prish dasmën e Luizit dhe Kiarës

Tea foli me Diolën dhe Nitën për nominimet mbrëmjen e kaluar, ku një pjesë e madhe e banorëve i bënë ato në dhomën e...

“E trajtoi si leckë”, banorët flasin për marrëdhënien Luiz-Tea

Amos, Dea, Kristi dhe Olta diskutuan raportin e ndërlikuar mes Teas dhe Luizit. Sipas Amos, Luizi e ka trajtuar Tean si leckë. Olta i tha...

“Ti je manipuluese”, debat mes Kiarës dhe Teas

Një debat midis vajzave ka ndodhur në spektaklin e mbrëmjes së sotme. Tea dhe Kiara kanë debatuar me tone të ashpra. Sipas Teas, Kiara...

“Shiko darkën time me Luizin”, debat mes Teas dhe Kiarës

Në  “Big Brother Vip” gjatë kësaj jave ka pasur debate mes Kiarës dhe Luizit. Tea u shpreh se që pas performances që Tea pati...

“Publiku është budalla”, rrjeti shpërthen kundër Oltës

Sa mbështetës, Olta Gixhari me futjen e saj në “Big Brother Vip” ka fituar edhe josimpatizantë. Ka persona që nuk e pëlqejnë lojën e...

Latest news

/5pyetjet.al