-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

tea

Nuk kanë fund dramat, Kiara-Teas: Do të shihemi në gjyq

Tea Trifoni në një paraqitje në emisionin “Më lër të flas” tregoi se është kërcënuar me jetë nga Kiara Tito dhe familjarët e saj...

Genti në krah të Kiarës, hedh poshtë akuzat e Zhaklinës: Le të flasin…

Dje, në “Post BBVA 2”, mes shumë diskutimesh, u prek sërish tema e “kërcënimit nga ana e familjarëve të Kiarës” dhe Zhaklina konfirmoi se...

A i ka kërcuar familjari i Kiarës Zhaklinën dhe Tean? Genti i tregon të gjitha

Mbrëmjen e djeshme në “Post Big Borther VIP 2”, mes shumë diskutimesh, u prek sërish tema e “kërcënimit nga ana e familjarëve të Kiarës”...

Kush e kërcënoi Tea? Vjen përgjigja epike e Luizit: O shef…

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, ishte mbrëmë i ftuar në emisionin “Më lër të flas” në Top Channel....

Nxehen gjakrat! Tea ja plas Kiarës në fytyrë: Më the…

Po diskutohet pafund ende pa u transmetuar Post BBVIP2 ku protagonist janë opinionistja Zhaklin Lekatari dhe çifti i sapo martuar Luiz-Kiara. Zërat thonë se ata...

A do të arrestohet Kiara? Tea plas “bombën” e radhës: E kam denoncuar

Pas deklaratës që bërë te emisioni "Më lër të falas" që Kiara dhe burri i tezes së saj e kishin kërcënuar me jetë Tea...

Zhaklin Lekatari “hap kartat” tregon kush e ka kërcënuar me jetë

Zhaklin Lekatari ka folur mbrëmjen e djeshme për eksperiencën e saj brenda Big Brother, ku ka pohuar së është kërcënuar për shkak të opinioneve...

Pas deklaratave se u kërcënua Tea dhe Kiara krah njëra-tjetrës

Pak ditë më parë, Tea Trifoni bëri një deklaratë ‘bombë’ duke akuzuar familjarët e Kiarës se e kanë kërcënuar me jetë. Ajo u shpreh në...

Nuk i del inati, cila është vajza që Luizi urren më shumë?

Pyetja e radhës e cila krijoi diskutim mes banorëve, ishte se cilin person nuk pëlqejnë ata. Luizi sapo lexoi pyetjen tha se ai nuk e...

Fansat e tij në çdo vend, Tea rrëfen situatat që has me mbështetësit e Luizit

Tea Trifoni, ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania ishte e ftuar së fundmi në rubrikën "Mos i bjer me top". Ajo nuk i ka shpëtuar...

Latest news

/5pyetjet.al