-sidi education-spot_img
30.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

TIMS

Skandali në TIMS, Berisha: Bruno Veizaj ndërhyri në sistem

Ish-kryeministri Sali Berisha në fjalën e tij në dritaren e banesës foli në lidhje për skandalin në sistemin TIMS. Berisha tha se Bruno Veizaj ka...

Komisioni i sistemit TIMS/ Salianji: Kemi zbuluar të dhëna befasuese

Kryetari i Komisionit Hetimor për të dhënat e sistemit TIMS, Ervin Salianji deklaron se marrja në pyetje e dëshmitarëve ka përfunduar rreth orës 04:00...

Po zhvillohet Komisioni Hetimor/ Balla pyetet për sistemin TIMS

Komisioni Hetimor për sistemin TIMS ka nisur pasditen e sotme marrjen në pyetje me dyer të mbyllura të ministrit të Brendshëm, Taulant Balla. Më...

Ervin Muça i shoqëruar nga policia dëshmon në mesnatë për TIMS-in

Në mesnatë ish-drejtori i IT-së në Policinë e Shtetit, Ervin Muça, i cili aktualisht ndodhet në arrest shtëpie, pasi akuzohet për kopjimin pa autorizim...

LIVE-Komisioni për TIMS-in, Salianji: Rama nuk më ka kthyer përgjigje

Ka nisur me debate Komisioni Hetimor për sistemin TIMS. Ka kaluar më shumë se një muaj dhe akoma palët janë tek plani i punës. “Propozoj...

LIVE-Nis ‘TIMS’-i/ Salianji: Rama s’na ktheu përgjigje, SHISH po tallet

Ditën e sotme është mbledhur komisioni për hetimin për sistemin TIMS. Kryetari i komisionit, Ervin Salianji deklaroi se tre institucione nuk kanë kthyer përgjigje...

Salianji: Ikën si kalamajtë, Rama po bllokon hetimin e TIMS-it

Kryetari i komisionit hetimor për sistemin TIMS, Ervin Salianji akuzoi se socialistët po tentojnë që të bllokojnë punën dhe nisjen e kërkesave për informacion...

PS iku nga TIMS-i, Gogu: Ligji u shkel me injorancë

Ditën e djeshme deputetët socialistë u larguan nga Komisioni hetimor për TIMS-sin, mes debatesh dhe pa përputhshmërive me deputetët e opozitës. Sot nënkryetari i këtij...

TIMS-i mbyllet me debate dhe ironi, palët mblidhen sërish të hënën

Anëtarët e opozitës dhe mazhorancës pas shumë debatesh kanë rënë dakort që mbledhja e radhës në komisionin për të dhënat e TIMS të lihet ditën...

LIVE-Sherr te TIMS-i, socialistët ngrihen në këmbë, Salianji: Ikni nëse doni!

Prej orës 15:00 vazhdon debati në mbledhjen e komisionit hetimor për sistemin TIMS. Pyetjet e deputetit socialist Toni Gogu për ekspertët sollën reagime nga...

Latest news

/5pyetjet.al