-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Po zhvillohet Komisioni Hetimor/ Balla pyetet për sistemin TIMS

Kryesoret

Komisioni Hetimor për sistemin TIMS ka nisur pasditen e sotme marrjen në pyetje me dyer të mbyllura të ministrit të Brendshëm, Taulant Balla. Më pas do ta ketë rasdhën Muhamet Rrumbullaku, Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit dhe Ervin Muça, ish-Drejtor i Departamentit IT në Policinë e Shtetit. Në mbledhje pritet që të jenë vetëm deputetët që kanë certifikata sigurie.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit