-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Tirana

Njihuni me ‘Haaland-in’ shqiptar, Redon Xhixha 8 gola në 3 ndeshjet e fundit

Një "përbindësh" goli në Superligë, teksa Xhixha ia ka dalë që në tre javët e fundit të gjejë golin plot tetë herë. Superliga gjen...

“Asfiksimi nga betoni nisi me Ramën”, Blushi: Pasurimi me paratë e kullave qelbet era mafie!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi thotë se betonizimi i Tiranës ka nisur që në kohën e Edi Ramës. Në një reagim...

FOTOLAJM- “Unë bërtita, jooo”, Tirana ngrihet në protestë për përdhunimin e 11-vjeçares

Përdhunimi i 11-vjeçares nga 5 djem në Prishtinë, ka shkaktuar revoltë të madhe. Si në Prishtinë ashtu dhe në Tiranë kanë nisur protesta për...

Dëmtimi horror, mësohet gjendja e futbollistit të Tiranës

Futbollisti i ri i Tiranës, Klevi Qefalija, ka dalë nga reanimacioni dhe tashmë është në gjendje të qëndrueshme. Lojtari është jashtë rrezikut për jetën, nën...

Latest news

/5pyetjet.al