-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Topi i arte

LISTA/ Renditja me pikë për “Topin e Artë”, Messi i “la targën” Halandit, 5 emra me 0 vota

Është publikuar lista e votave që përcaktuan fituesin e “Topit të Artë” për vitin 2023. Lionel Messi ishte ai që ngriti lart trofeun për herën...

FOTO/ Si u veshën yjet e futbollit në ceremoninë e “Topit të Artë”

Lionel Messi e bëri Topin e Artë një çështje familjare pasi mbërriti me gruan dhe tre fëmijët e tij në ceremoninë e mbrëmjes së...

Messi fitoi “Topin e Artë”, ja si votoi Shqipëria në event

Mbrëmjen e shkuar në Paris, Lionel Mesin u shpall fitues i “Topit të Artë” për vitin 2023, të 8-in në karrierën e tij. Në këtë...

Messi rrëmbeu “Topin e Artë”, ja emrat e fituesve të trofeut ndër vite

Lionel Mesi ka fituar për herë të 8 trofeun e “Topit të Artë” një nga çmimet më të vlerësuara individuale në futbollin profesionist. Çmimi që...

Messi thyen rekord në historinë e futbollit, fiton për të tetën herë Topin e Artë

Ylli argjentinas, Lionel Messi nuk ndalet së thyeri rekorde të vetes ku sonte ka fituar Topin e Artë për herë të tetë në karrierën...

Lidhje me organizatën terroriste? Politikania franceze: Benzemasë t’i hiqet “Topi i Artë”

Ministri i brendshëm francez, Gerald Darmanin ka akuzuar hapur sulmuesin francez Karim Benzema se ka lidhje me organizatën terroriste myslimane, “Vëllazëria Myslimane”. Në lidhje me...

Do të shkojë te Barça? Ç’do të ndodhë me “fatin” e Messit?

Kapiteni i Argjentinës, Lionel Messi, ka arritur një marrëveshje për të rinovuar kontratën e tij me Paris St-Germain. Messi, 35 vjeç, i cili udhëhoqi Argjentinën...

“Është për Top të Artë”, Ronaldinho: Do të kisha dashur të luaja me të

Ronaldinho, ish-kampion brazilian, i ka thurur elozhe Kylian Mbappe në një intervistë të dhënë për Amazon prime Video, duke i dhënë edhe një këshillë...

Latest news

/5pyetjet.al