-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Vangjush Dak

A jeni akullore? Dako del nga gjykata dhe ‘kyç’ gojën

Në datë 17 Prill gjykata e Posaçme do të vendosë nëse dosja e Vangjush Dakon do të kalojë ose jo për gjykim në themel....

Latest news

/5pyetjet.al