-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

vdekje

U arrestua 5 ditë më parë, vdes në burg 45-vjeçari nga Lezha

Eduard Koka, 45 vjeç nga Lezha ka humbur jetën në burg. 45 vjeçari i cili u vu në pranga nga policia e Lezhës për...

E rëndë, vajza shqiptare gjendet pa shenja jete në Zvicër

Një vajzë e re nga Kosova është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Zvicër. Vitesa (Amir) Kukalaj ka ndërruar jetë në moshën...

Vdekja e minatorit në Bulqizë, nën hetim përgjegjësit dhe brigadieri

Ditën e djeshme në minierën e Bulqizës ka humbur jetën minatori 73-vjeçar Zini Murati. Nga një gabim teknik në galerinë ‘Çupi Group’ u shemb një...

Ditëlindja u kthye në tragjedi, vdes 17-vjeçari

Një 17-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë pas një përplasje me motor mbrëmjen e djeshme në Itali. Viktima me inicialet A. K. është me origjinë...

Horror në Greqi, djali: Babai vdiq në shkurt, nuk kisha lekë për varrimin, e dogja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një i moshuar është gjetur i djegur në oborrin e shtëpisë. Djali i të moshuarit...

Mëngjes tragjik në Tiranë

Një 28-vjeçar ka ndërruar jetë tragjikisht mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas policisë rreth orës 08:20 në rrugën “Aleksandër Moisiu” në një pallat në ndërtim...

Tiranë/ Përplasi për vdekje 40-vjeçarin dhe ia mbathi, arrestohet i riu

Një 21-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi ka përplasur për vdekje një këmbësor. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në rrugën Sauk-Teg. Viktimë...

E shtunë e ‘zezë’/ I riu përplas për vdekje 40-vjeçarin në Tiranë

Një aksident me vdekje ka ndodhur në Tiranë mbrëmjen e sotme në zonën e Saukut. Një 21-vjeçar ka përplasur për vdekje 40-vjeçarin H.A. Policia njoftoi...

Një i vdekur e katër të plagosur nga rrëzimi i aeroplanit në Kroaci

Një person ka humbur jetën dhe katër pasagjerë janë lënduar si pasojë e rrëzimit të një aeroplani sportiv në jug të Kerestinac, ka njoftuar...

E rëndë! Gjendet i vdekur një 64-vjeçar në Maliq

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Vashtëmi, Maliq, ku një 64-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët e tij. Uniformat...

Latest news

/5pyetjet.al