-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

vdekje

Misteri i trupit të Navalnyt – Çfarë thotë nëna dhe çfarë pretendojnë rusët?

Thrilleri vazhdon me rrethanat e vdekjes së Alexei Navalny dhe atë që ndodhi me trupin e tij ndërsa ministrat e jashtëm të G7 kërkuan...

Lajmi për vdekjen e Navalnyt, Rusia: Nuk dimë gjë!

Pas lajmit të shpërndarë në media, të cilat citonin shërbimin e burgjeve ruse, për vdekjen e liderit opozitar rus Alexei Navalny, ka reaguar edhe...

Po pastronte dëborën para shtëpisë, 74-vjeçares i bie tulla në kokë

Një 74-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht në Nju Jork pasi u godit nga një tullë në kokë teksa po pastronte borën para hyrjes së...

Vdes foshnja tremuajshe

Një foshnje tremuajshe është dërguar në Spitalin e Gjakovës pa shenja jete, ka njoftuar Policia e Kosovës. Trupi i pajetë është dërguar në Institutin...

Gjendet një grua e vdekur në Drenas

Policia ka nisur hetimet për vdekjen e një gruaje në Drenas. “Gllogoc. Raportohet se viktima femër kosovare është gjetur pa shenja jete. Vdekjen e...

Gjenden pesë të vdekur, mes tyre tre fëmijë

Pesë persona, tre prej tyre fëmijë u gjetën të vdekur të dielën në mëngjes në Kanada. Një 29-vjeçar është vënë në pranga. Asnjë akuzë...

E rëndë në Kavajë! I riu rreh për vdekje të ëmën 75-vjeçe

Një 35-vjeçar i identifikuar si Ndriçim Sokoli është arrestuar nga policia e Kavajës pasui dyshohet ka shkaktuiar vdekjen e nënës së tij nga dhuna...

Ishte larguar nga shtëpia, e gjejnë të vdekur në rrugë

Mesditën e sotme rreth orës 12:55, në afërsi të fshatit Hoçisht në Devoll është gjetur pa shenja jete Sh. Ç. 66 vjeç, banues në...

Gjendet një burrë i vdekur pranë stacionit

Një person është gjetur pa shenja jete afër stacionit hekurudhor në Fushë-Kosovë. Sipas njoftimit të Policisë, ngjarja ka ndodhur të enjten, rreth orës 13:45,...

Dash Sula: Ia vlen të vdes për qytetarët

Deputeti demokrat Dashnor Sula është shprehur se është pro grevës së urisë ndërsa tha se është nëse vdes, ia vlen për qytetarët. “Nuk kemi kërkuar...

Latest news

/5pyetjet.al