-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

vdekje

Irani nuk lejon familjen e Aminit të udhëtojë për të pranuar çmimin e BE-së

Autoritetet në Iran ua kanë ndaluar familjarëve të Mahsa Aminit, vdekja e së cilës në paraburgim policor vitin e kaluar shkaktoi protesta gjithëkombëtare kundër...

Tre të rinj vdiqën! VIDEO-Momenti kur nxirret makina nga lumi

Mediat italiane publikojnë pamje të vendit se ku ndodhi aksidenti tragjik që vdiqën tre të rinj, mes tyre dy shqiptarë. Polumbarët kanë nxjerrë nga...

Si ra “BMW”-ja në lumë! E premtja e zezë që u mori jetën në lule të rinisë të rinjve

E premte e zezë. Tre të rinj vdiqën në aksident në Venecia, Itali. Dy nga viktimat janë shqiptarë dhe një vajzë italiane. Makina ku...

Makina përplaset me autobusin! Vdes gruaja në vend

Një grua ka vdekur të mërkurën në mbrëmje pas një aksidenti në fshatin Gërmovë të Vitisë, ka konfirmuar Policia e Kosovës. Sipas policisë, viktima ka...

Vajza e Mirush Kabashit: Do i mungojë familjes e skenës, e kam pasur shumë shok se baba

“E donte shumë jetën. Deri në fund e deshti shumë!” Kështu do e kujtojë vajza e tij aktorin e njohur Mirush Kabashi Në një intervistë për...

E rëndë në Tiranë/ 50-vjeçari vdes rrugës duke çuar fëmijën në çerdhe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Në mëngjes, në afërsi të "21 Dhjetorit" duke dërguar fëmijën në çerdhe sipas policisë ka ndërruar...

Homazhet për Mirush Kabashin, kolegët: Ishte një figurë shumëdimensionale, do ta kujtojmë për…

Gjatë homazheve për nder të aktorit të njohur Mirush Kabashi, aktori Luftar Paja e konsideron si një figurë shumëdimensionale. “Do ta mbaj mend si një...

U nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë, homazhe në nder të Mirush Kabashit

Mbahen homazhe në nder të aktorit të njohur shqiptar, Mirush Kabashi, i cili ndërroi jetë dje pas një sëmundje të rëndë. Homazhet po mbahen në...

Futbolli në zi! Shuhet emblema e Lushnjës

Lajm i trishtë për futbollin e Lushnjës dhe atë shqiptar. U nda nga jeta ish-sulmuesi i njohur Kapllan Pepa në moshën 73-vjeçare. Lajmin e...

Dëgjoi një zhurmë dhe doli jashtë, makina përplas për vdekje shqiptarin

Një shqiptar vdiq tragjikisht dje në Itali. Një zhurmë nga furgoni me të cilin udhëtonte i kushtoi jetën. Sipas mediave italiane, viktima është një...

Latest news

/5pyetjet.al