-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

viktime

Makina përfundon në liqen në Kukës, humb jetën babai, shpëton për mrekulli i biri

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të dielë në hyrje të urës së Drinit të Zi në Kukës ku një automjet ka rënë...

Ekzekutimi i biznesmenit, merret në pyetje borxhliu i kromit: Nuk kam lidhje me vrasjen

Policia dhe prokuroria nuk kanë ende asnjë person të dyshuar për vrasjen e Iljaz Çalit. Në pyetje janë marrë të paktën dhjetë persona, katër...

Aksident i rëndë në Klos, humb jetën një këmbësor

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Xibër, në bashkinë e Klosit. Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe për pasojë...

Gjendet i vdekur në kanal një person në Lezhë

Në një kanal me ujë në Tale të Lezhës është gjetur i vdekur një 62-vjeçar. Viktima raportohet si Vasil Çekaj dhe është dërguar në morgun...

Ulet numri i infektimeve, 12 pacientë në gjendje të rëndë

700 të infektuar dhe 6 viktima në 24 orët e fundit! 12 pacientë në gjendje të rëndë në spitale! Shërohen 1,084 të tjerë. Ministria e...

I plagosuri sot në Gjakovë, ndërron jetë në spital pas plumbit në kokë

Personi i cili u plagos sot në Gjakovë, ka vdekur para gjysmë ore në QKUK në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për Express, zëdhënësi i...

Gjendet një trup i pajetë në Liqenin e Fierzës

Pasditen e sotme një trup i pajetë eshtë gjetur në Liqenin e Fierzës. Viktima dyshohet të jetë Tofik Xhika 43 vjeç, i cili ishte peshkatar...

Evropa goditet nga stuhia Malik, 4 viktima deri tani

Stuhia Malik vazhdon të krijojë kaos në rajonet nordike duke shkaktuar viktima dhe dëme materiale, e shoqëruar me temperatura të ulëta dhe erëra me...

Latest news

/5pyetjet.al